כלכלת המשפחה, מודל כלכלי פיננסי או דרך חיים ?

בני הזוג מקיים את כלכלת המשפחה באמצעות הכלים העומדים לרשותם ברוב המקרים מגיעים מהתבוננות בבית ההורים בילדות, השכלה והרגלים שנרכשו במהלך השנים.

יתכן וברוב המקרים הנלמד יספיק לכלכלת המשפחה עד לרגע בו חייבים להתעמת עם המציאות ולברר את התמונה האמיתית של ההכנסות מול ההוצאות החודשיות.

אם גם אתם חשים שמה שעשיתם עד היום לא מספיק כדי לשמור על כלכלת המשפחה, סימן שהגיע הזמן לקבל עזרה!

כלכלת המשפחה, מודל כלכלי פיננסי או דרך חיים ? ☎ 0723384183

כלכלת המשפחה היא מודל כלכלי פיננסי בו מתנהלת המשפחה באופן שוטף ומתמשך.

בני הזוג מתנהלים באמצעות הכלים הקיימים בשוק, ידע מצטבר שנקלט מבית ההורים, מהילדות, מתוך השכלה שנרכשה והרגלים שנרכשו במהלך השנים, עד לאותו רגע בו המשפחה מתעמתת ומבררת את התמונה האמתית של ההכנסות וההוצאות החודשיות עם הנכון ולא נכון בהתנהלות הכלכלית שלה.

במציאות החברתית הקיימת בה הפרט נמצא בתחרות חברתית: השגת מותגים, הצגת השגיות בדיור יקר, רכבים מפוארים, נסיעות לחו"ל וכול זאת באי התאמה לרמת ההכנסה, כלומר, ההוצאות עולות על גובה ההכנסה השוטפת, ונוצר מינוס מתמשך.

מפה נובע שכל משפחה הנמצאת במינוס בבנק צריכה עזרה בחישוב המטרות מחדש כדי להתיישר ולהתנהל תחת תקציב נכון המתאים להם.

ניתן לומר זאת גם על תא משפחתי שמצבו הכלכלי טוב יותר בהכנסה ובנכסים הפיננסים הקיימים, בגלל ההיצע הרחב הדורש ידע בניהול נכסים פיננסים במטרה לשמר ולהגדיל כדי לעמוד ביעדים והמטרות שלהם.

משפחה שלקחה את עצמה קדימה ברכישות גדולות ונמצאת במצב של גרעון פיננסי, כלומר עודף הוצאות על פני הכנסות, זה יכול להיות מצב קל יחסית או מצב קשה יותר.

כלומר, ההפרש בין נקודת האיזון למינוס גדולה יותר, מצב זה יכול לגרור את המשפחה לאיבוד הנכסים שלהם, כתוצאה מכך המשפחה צריכה עזרה מקצועית על מנת לשלוט בכלכלת המשפחה ולהתאזן.
 

מטרות ויעדי משפחה הינם רבים ומגוונים וכל מטרה הינה יעד לחיסכון פיננסי כדי להגיע למטרה.

לדוגמא חיסכון לחירום כדי שיענה על מצב של אבטלה, חולי, כל מצב בו המשפחה תצטרך כסף כאשר ההכנסה תרד.

חיסכון לטובת אירועים לאורך חיי המשפחה, ימי הולדת בר מצווה, בת מצווה ואירועים אחרים.

יעדים לדוגמה:

 • חיסכון לטובת נסיעות לחופשה בארץ או בחו"ל נסיעות ארוכות או קצרות.
 • חיסכון לטובת תקופת לימודים מתוכננת לילדים
 • חיסכון לטובת שיפוץ הבית
 • חיסכון לטובת רכישה מתוכננת של נכס למגורים
 • חיסכון לטובת רכישה מתוכננת של נכס נוסף כדי לקבל תשואה
 • חיסכון לטובת תכנון הפנסיה בעתיד

כלכלת המשפחה , איך כל מינוס והופך לפלוס ?

השיטה מאפשרת, ביצוע בדיקה ובקרה על חשבונות המשפחה בצורה מקצועית ללא התערבות מצד בני המשפחה.

בצורה מקצועית אובייקטיבית, שיטה המאפשרת ביצוע שיקוף מלא ל-6 חודשים אחרונים שהיו, במטרה ללמוד את דרך ושיטת השימוש בכלים הפיננסים השונים, את העלויות האמתיות של השירותים השונים, דרך הרכישות השונות וההכנסות.

שאלות נפוצות בנושאי הלוואה או ליין

מה כולל הייעוץ לשיפור כלכלת המשפחה ?

השירות שלנו רחב ביותר, אורך כ-5 חודשים, בעל 6 שלבים, תהליך מובנה יום יומי, ערוך לפי נושאים,  הכולל פגישות תקופתיות, לפי שלבי ההתקדמות, אנחנו נותנים התחייבות של 100% הצלחה על התהליך למי שמבצע את כולו.

התהליך נוגע בכל הנושאים הרלוונטיים: (לפרט נקודות שחשובות ללקוח)

 • בדיקת ההתנהלות השוטפת לאיזון בהתנהלות. – הוצאות קבועות והוצאות משתנות.
 • בדיקת ריכוז ההלוואות השונות לשם הקטנת ההחזר החודשי והכללי בסה"כ.
 • בדיקת חסכונות כדי להתייעל בתשואה ובתוצאה הסופית.
 • בדיקת להתייעלות תיק הביטוח.
 • בדיקה להתייעלות החסכונות הפנסיוניים.
 • בדיקה להתייעלות הלוואת המשכנתא.
 • ויש עוד מס נושאי משנה נוספים לפי העניין.

לצורך המשך התהליך אנחנו צרכים לבצע פגישת אפיון, בפגישה זו יוחלט על המשך התהליך ואופיו.

על מנת לתאם פגישת ייעוץ לכלכלת המשפחה,אנו מזמינים אתכם לשלוח את פרטיכם בטופס

תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.

תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.
תקין
אנא מלא את השדה הזה.

תקין
אנא מלא את השדה הזה.

תקין
אנא מלא את השדה הזה.

תקין
אנא מלא את השדה הזה.

ביטוח בריאות , הדרך הבטוחה ביותר .

במיוחד בימים אלו ,  ביטוחי הבריאות גם ביטוח סיעודי הינם מוצרים מבוקשים וחיוניים מאוד . כולנו מודעים למצב הקשה , שנגרם כתוצאה מנגיף הקורונה ואיתו , סיכויי ההדבקה הגדולים . סעיף חדש בחברתינו נקרא : " אובדן כושר עבודה קורונה " , אשר מבטיח לך הכנסה מרגיעה בזמן .

ביטוחי בריאות , קיבלו צורה חדשה ותקנים נוספים , הם היום מכילים יותר אפשרויות להחזר כספי . לפי השוואת ביטוח הבריאות המקובל , אפשר לראות שאת מגמה מקיפה , בכל חברות הביטוח .  אם יש צד חיובי לביטוח סיעודי או לביטוחי בריאות , זה בדיוק הסעיף הזה , בביטוחי הבריאות .

מחלת הקורונה היא בלתי צפויה ולכן יש להתכונן אליה כמה שאפשר . אנחנו בחברתינו עשינו זאת , מילאנו אחר חובת ההשתדלות שלנו ויש כיסוי . זאת אומרת ביטוחי הבריאות שלנו מכילים סעיפים רבים על מנת , שתוכלו לרכוש ביטוח רפואי פרטי .

עושים סדר בביטוח אובדן כושר עבודה

מעבר לפגיעה רגשית ואכזבה , אדם אשר מאבד כושר עבודה חייב להמשיך להתפרנס . אך המשימה היא אינה פשוטה בכלל , משום שבריאותו נפגעה ועכשיו נדרש ממנו ידע אחר . עכשיו קצת מאוחר מדי ,  לבצע השוואת ביטוח בריאות , בין החברות השונות , גם לא יקבל פיצוי. אנחנו ממליצים כבר עכשיו לאדם שאינו מבוטח , להיכנס לגוגל ולרשום : " השוואת ביטוח בריאות " .

ישנן חברות ביטוח אשר עושות ללקוח : " חיים קשים " דורשות ממנו מסמכים , שקשה להשיג . גם אם אפשר להשיג פיצוי בפוליסת  :
"  אובדן כושר עבודה קורונה " .

עדיין מדובר בהרבה זמן ואנרגיה , שמן הסתם אין כרגע ללקוח , היושב בביתו במצב לא פשוט

ביטוח אובדן כושר עבודה , סוגי פוליסות

ישנו מבחר גדול לסוגי הפוליסות לאובדן כושר עבודה , והם מחולקות לכמה סוגים . כמובן כל סעיף משתנה בהתאם ללקוח , אם רכש גם ביטוח רפואי פרטי או ביטוח מחלות קשות . פוליסה לאובדן כושר עבודה מוחלט , זוהי הפוליסה שמכסה הכי פחות סעיפים . גם אם נגרם נזק , לפי פוליסת " אובדן כושר עבודה קורונה " , או אובדן כושר עבודה . 

עדיין אדם צריך להיות ניזוק ולכוחי שהוא נפגע ב- 75% מכשירותו לעבוד . גם אותו אדם צריך להוכיח שהוא , אינו מסוגל גם לעסוק בעיסוק סביר אחר . מדובר כאן באדם ללא ביטוח רפואי פרטי וללא ביטוח סיעודי , מצב לא נעים בכלל .  במצבים כאלו , העומס נופל על המשפחה הקרובים ואף על תרומות מכל מיני ארגונים . חברת הביטוח גם תתנה את הפיצויים ותדרוש מאותו אדם , לעסוק בכל זאת בעיסוק כלשהו . עיסוק אשר לאו דווקא תואם את הניסיון של אותו מבוטח , שעכשיו נמצא גם בלי ביטוח סיעודי .  

יש לך ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב ?
עוד סיבה לבדוק כפל ביטוח !

ביטוח מחלות קשות , או ביטוח סיעודי לא יעזרו במקרה זה . בין חברות הביטוח מגלה כי פוליסה זאת היא מתאימה יותר , מאובדן כושר עבודה מוחלט . גם קלה יותר להוכחה מאשר פוליסת  " אובדן כושר עבודה קורונה " .

היתרון המרכזי בפוליסת הביטוח הזאת , שהיא קצת מזכירה ביטוחי בריאות . ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב , מזכה אותך בפיצויים במידת ההוכחה של 25 אחוזי פגיעה. פגיעה ביכולת לעבוד , כמובן , בסעיף זה ישנה אפשרות גם לכלול הטבות למבוטח . כמו למשל : שהמבוטח לא יצטרך לחפש עבודה בתחום אחר , אלא רק בתחומו . 

אולי ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי ?

זאת פוליסה המכסה כמעט לחלוטין את כל נושא אובדן כושר עבודה. גם : " אובדן כושר עבודה קורונה " . אם מבוטח נפגע לא נדרש ממנו למצוא עבודה אחרת שאינו מתאימה לכישוריו המקצועיים . זאת אומרת שמי שאבד כאיש טכני באחזקת בניין לא יידרש ממנו  למצוא עבודה כנהג הובלות .

הנושאים הללו אולי לא נעימים ונשמעים קשים , אך הם חובה על כל אדם לבטח את עצמו . ביטוח סיעודי כאשר אדם צריך סיוע בפעולות שגרתיות , שאינו יכול לבצע בעצמו . בין הפעולות הללו נכללות גם : הליכה , מקלחת , שימוש בשירותים בעצמו .

גם פעולות נוספות נכללות כשחותמים על ביטוח סיעודי . כמו :  צחצוח שיניים , אכילה עצמאית . אין המבוטח חייב להוכיח את כל הקשיים הללו , מפאת חוסר נעימות וחדירה לפרטיות .  יחד עם זאת ביטוח סיעודי מכוסה גם כאשר המבוטח צריך עזרה מאדם אחר לצידו . 

סעיפים אלו כוללים גם ביטוח מחלות קשות . שיכולות להיגרם גם לצעירים .

כמו למשל : ניוון שרירים, או כתוצאה מתאונת אופנוע , אופניים חשמליים , או שבץ . אצל מבוגרים ביטוח סיעודי כולל גם מחלות , הפוגעות בזיכרון או בתפקודי המוח .  

אנחנו ממליצים כבר היום להתקשר לסוכן הביטוח שלכם ולהצטרף .

ביטוח בריאות או ביטוח בריאות פרטי ?

ביטוחי בריאות , הם מגוונים ולכן כל אדם צריך לבחור את הכיסוי הנכון לו ולמשפחתו . רוב האנשים אשר מצטרפים לפוליסת ביטוחי בריאות נהנים משלל הטבות ושירותים . הסעיפים שנראה כאן קשורים לביטוחי בריאות גם למבוגרים וגם לילדים . אנחנו מציגים לכם מבחר כללי , מן הסתם משתנה המחיר בין כל פוליסה של ביטוח רפואי פרטי .

 • ניתוחים בארץ הקודש , או טיפולים מורכבים המחליפים אפשרות של ניתוח.
 • תרופות אשר אינן מופיעות בסל בריאות הרגיל , גם באמת אי אפשר לדעת מה ילד יום . מי שאינו מנוי על פוליסה זאת יאלץ לשלם מכיסו , תרופות יקרות מאוד .מחירן של תרופות אלו מגיע גם לעשרות אלפי שקלים , בחודש . אנשים פרטיים יכולים לקרוס במסגרת הטיפולים , בני משפחותיהם נמצאים בלחץ .
 • השתלות וטיפולים מיוחדים מעבר לים , לצערנו עדיין אין לנו את כל האפשרויות . ארצנו מתקדמת מאוד ברמת ביטוחי בריאות אך לא במצבים קיצוניים . אנחנו נצטרך לעשות השתלות  , טיפולים מיוחדים בחוץ לארץ .
 • אנחנו נממן לך טיסות , טיפולים , גם נציג בפניך את הרופאים המומחים . 
 • כל זאת כדי להקל על זמן השהייה והמצב הרגשי בו אתם נמצאים .  הצטרפו עוד היום לביטוח רפואי פרטי או חיתמו על פוליסת ביטוחי בריאות .

שירותים נוספים לבעלי ביטוח בריאות פרטי .

שירותי אמבולנס , שירותי השגת מסמכים משפטיים לביצוע תביעה . אשפוזים בבתי חולים , למי שמכיר השהייה בחדר המיון הרגיל, היא קשה . צפיפות מטורפת ללא ביטוח רפואי פרטי או ביטוחי בריאות , זה קשה מאד . מה גם שעכשיו שיעור ההידבקות הוא גבוה יותר ואפילו אכזרי , הרגשה לא נעימה .

בהצטרפות לשירות ביטוח רפואי פרטי או ביטוחי בריאות , תוכל להיות רגוע יותר . הבטחת לעצמך גם בחירת רופא מומחה וגם חדר יחיד בדרך כלל ונקי יותר . סביבה אסתטית יותר , גישה נעימה יותר מהצוות הרפואי וזמן התאוששות מהיר יותר .

ביטוח בריאות לחול , ביטוח בריאות קורונה .

ביטוחי בריאות , ניתנים  גם בתקופה זאת , אנחנו מבטחים אתכם כמובן במידה ואפשר לטוס . ניתן לקבל כיסוי מלא , במידה והצגתם מסמכים ראויים , שאינכם חולים . אם פניכם מועדות ליעד מעבר לים אשר נחשב נורמלי , תקבלו מאיתנו כיסוי מלא . ביטוחי הבריאות כוללים כיסוי על בדיקות רפואיות , הוצאות נלוות , בחירת רופאים . במסגרת ביטוחי בריאות , אתם רשאים ומקבלים מאיתנו מספר זכויות .

כאשר תצטרכו לממש את זכויותיכם כבעלי ביטוח בריאות פרטי , אנחנו איתכם . יש לנו מוקדי שירות הפרושים וזמינים לכם , מוזמנים לנסות אותנו .  גם אם תבצעו השוואת ביטוח בריאות כזה או אחר , תקבלו הצעה משתלמת יותר . גם אם תחפשו בגוגל : " ביטוח בריאות השוואה " תוכלו לגלות אותנו כמתאימים .

האם יש ביטוח בריאות פרטי לתושבי חוץ ?

ביטוח תיירים זהו שמו , לא בדיוק אותו דבר אך עדיין ביטוח . מי זכאי לו ? בין היתר ברשימה שלפניכם , אנשים אשר רשאים לקבל שירות זה . תיירים , שחקני כדורסל ושאר ספורטאים , אשר עברו לגור כאן לתקופה .

כיסוי זה נתמך על ידי משרד האוצר ניתן להשתמש בו  לקבל שירותים רפואיים . ישנם סניפים של  קופות החולים אשר מעניקות כרטיס , כמו לכל אזרח .

לסיכום : מומלץ לכל אחד להיות מכוסה על ידי ביטוח בריאות .

כמובן שזה משתנה בהתאם לגיל או לנסיבות , הלוואי שלא נצטרך . אך המציאות מראה אחרת , כן חשוב לנו להיות מכוסים על ידי ביטוחי הבריאות השונים . ביטוח מחלות קשות , אולי הסיכוי הוא קלוש , אבל מי יודע מה ילד יום , או את העתיד . המלצתינו היא עוד היום להתייעץ עם סוכן ביטוח בעל תעודה מוסמכת .

גם בקשו המלצות מחברים ומכרים , רובם יודעים על מי לסמוך . בקשו שם ועשו חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות , עשו כמה טלפונים לפני ההחלטה . עשו את " השוואת ביטוח בריאות " , המומלצת בהרבה אתרים . קבלו החלטה , לכו על זה .