רוצים לדעת אם גם אתם מלשמים כפל ביטוחים?

סדר בביטוחים הפך לעניין ציבורי מאז שיתגלה במדגם שבוצע בקרב הציבור הישראלי שמעל 85% משלמים על כפל ביטוחים!

רוצה לדעת אם גם את/ה משלם/ת כפול ?

אזרח ישראלי ממוצא בעל משפחה מחזיק מגוון תוכניות ביטוח מסוגים שונים.
בית אב ישראלימשלם בכל שנה, ממוצעת של אלפי שקלים עבור תוכנית הביטוחי שלו ולתוכנית חסכון פנסיה ו/או פרישה עתידי.
תוכנית הביטוחים המוכרים מתחלק בין.
1 - חסכון וביטוח לפרישה (פנסיוני).
2 - ביטוחי פרט.
3 - ביטוחי רכוש.

אחרי שנערוך בבדיקה בתיק הביטוח שלך, סביר להניח שימצאו כפילות בביטוחים, ו/או פוליסות ביטוח שאין להם ערך או צורך, ביטוחים שעלות הפרמיה יקרה מדי ו/או פוליסות ביטוחים שהכיסוי שלהם לא מתאים.
כל אלו עשויים להגיע ל מאות שקלים בשנה!

לבעלי ביטוחים פרטיים בלבד : בריאות, חיים (לא כחלק ממשכנתא) ותאונות אישיות, כגון:

 • ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל במסגרת ביטוח בריאות פרטי
 • ביטוח השתלות במסגרת ביטוח בריאות פרטי
 • ביטוח תרופות במסגרת ביטוח בריאות פרטי
 • ביטוח מחלות קשות במסגרת ביטוח בריאות פרטי
 • ביטוח טיפולי שיניים במסגרת ביטוח בריאות פרטי
 • ביטוח תאונות אישיות במסגרת ביטוח בריאות פרטי

הר הביטוח הינו ריכוז של מוצרי הביטוח שלך: פוליסות וכתבי שירות בענפי הביטוח השונים. ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוחי בריאות, ביטוח חיים ועוד.

סדר בביטוח וכפל ביטוחים - שאלות ותשובות!

גלה כיצד לצפות ולהתאים את עצמך לשיפור העדכני ביותר בתחומי הביטוחים.

שאלות נפוצות בנושאי הלוואה או ליין

טופס בדיקת כפל ביטוחים וסדר בתיק הביטוחים שלי.

ביטוח בריאות , הדרך הבטוחה ביותר .

במיוחד בימים אלו ,  ביטוחי הבריאות גם ביטוח סיעודי הינם מוצרים מבוקשים וחיוניים מאוד . כולנו מודעים למצב הקשה , שנגרם כתוצאה מנגיף הקורונה ואיתו , סיכויי ההדבקה הגדולים . סעיף חדש בחברתינו נקרא : " אובדן כושר עבודה קורונה " , אשר מבטיח לך הכנסה מרגיעה בזמן .

ביטוחי בריאות , קיבלו צורה חדשה ותקנים נוספים , הם היום מכילים יותר אפשרויות להחזר כספי . לפי השוואת ביטוח הבריאות המקובל , אפשר לראות שאת מגמה מקיפה , בכל חברות הביטוח .  אם יש צד חיובי לביטוח סיעודי או לביטוחי בריאות , זה בדיוק הסעיף הזה , בביטוחי הבריאות .

מחלת הקורונה היא בלתי צפויה ולכן יש להתכונן אליה כמה שאפשר . אנחנו בחברתינו עשינו זאת , מילאנו אחר חובת ההשתדלות שלנו ויש כיסוי . זאת אומרת ביטוחי הבריאות שלנו מכילים סעיפים רבים על מנת , שתוכלו לרכוש ביטוח רפואי פרטי .

עושים סדר בביטוח אובדן כושר עבודה

מעבר לפגיעה רגשית ואכזבה , אדם אשר מאבד כושר עבודה חייב להמשיך להתפרנס . אך המשימה היא אינה פשוטה בכלל , משום שבריאותו נפגעה ועכשיו נדרש ממנו ידע אחר . עכשיו קצת מאוחר מדי ,  לבצע השוואת ביטוח בריאות , בין החברות השונות , גם לא יקבל פיצוי. אנחנו ממליצים כבר עכשיו לאדם שאינו מבוטח , להיכנס לגוגל ולרשום : " השוואת ביטוח בריאות " .

ישנן חברות ביטוח אשר עושות ללקוח : " חיים קשים " דורשות ממנו מסמכים , שקשה להשיג . גם אם אפשר להשיג פיצוי בפוליסת  :
"  אובדן כושר עבודה קורונה " .

עדיין מדובר בהרבה זמן ואנרגיה , שמן הסתם אין כרגע ללקוח , היושב בביתו במצב לא פשוט

ביטוח אובדן כושר עבודה , סוגי פוליסות

ישנו מבחר גדול לסוגי הפוליסות לאובדן כושר עבודה , והם מחולקות לכמה סוגים . כמובן כל סעיף משתנה בהתאם ללקוח , אם רכש גם ביטוח רפואי פרטי או ביטוח מחלות קשות . פוליסה לאובדן כושר עבודה מוחלט , זוהי הפוליסה שמכסה הכי פחות סעיפים . גם אם נגרם נזק , לפי פוליסת " אובדן כושר עבודה קורונה " , או אובדן כושר עבודה . 

עדיין אדם צריך להיות ניזוק ולכוחי שהוא נפגע ב- 75% מכשירותו לעבוד . גם אותו אדם צריך להוכיח שהוא , אינו מסוגל גם לעסוק בעיסוק סביר אחר . מדובר כאן באדם ללא ביטוח רפואי פרטי וללא ביטוח סיעודי , מצב לא נעים בכלל .  במצבים כאלו , העומס נופל על המשפחה הקרובים ואף על תרומות מכל מיני ארגונים . חברת הביטוח גם תתנה את הפיצויים ותדרוש מאותו אדם , לעסוק בכל זאת בעיסוק כלשהו . עיסוק אשר לאו דווקא תואם את הניסיון של אותו מבוטח , שעכשיו נמצא גם בלי ביטוח סיעודי .  

יש לך ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב ?
עוד סיבה לבדוק כפל ביטוח !

ביטוח מחלות קשות , או ביטוח סיעודי לא יעזרו במקרה זה . בין חברות הביטוח מגלה כי פוליסה זאת היא מתאימה יותר , מאובדן כושר עבודה מוחלט . גם קלה יותר להוכחה מאשר פוליסת  " אובדן כושר עבודה קורונה " .

היתרון המרכזי בפוליסת הביטוח הזאת , שהיא קצת מזכירה ביטוחי בריאות . ביטוח אובדן כושר עבודה מורחב , מזכה אותך בפיצויים במידת ההוכחה של 25 אחוזי פגיעה. פגיעה ביכולת לעבוד , כמובן , בסעיף זה ישנה אפשרות גם לכלול הטבות למבוטח . כמו למשל : שהמבוטח לא יצטרך לחפש עבודה בתחום אחר , אלא רק בתחומו . 

אולי ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי ?

זאת פוליסה המכסה כמעט לחלוטין את כל נושא אובדן כושר עבודה. גם : " אובדן כושר עבודה קורונה " . אם מבוטח נפגע לא נדרש ממנו למצוא עבודה אחרת שאינו מתאימה לכישוריו המקצועיים . זאת אומרת שמי שאבד כאיש טכני באחזקת בניין לא יידרש ממנו  למצוא עבודה כנהג הובלות .

הנושאים הללו אולי לא נעימים ונשמעים קשים , אך הם חובה על כל אדם לבטח את עצמו . ביטוח סיעודי כאשר אדם צריך סיוע בפעולות שגרתיות , שאינו יכול לבצע בעצמו . בין הפעולות הללו נכללות גם : הליכה , מקלחת , שימוש בשירותים בעצמו .

גם פעולות נוספות נכללות כשחותמים על ביטוח סיעודי . כמו :  צחצוח שיניים , אכילה עצמאית . אין המבוטח חייב להוכיח את כל הקשיים הללו , מפאת חוסר נעימות וחדירה לפרטיות .  יחד עם זאת ביטוח סיעודי מכוסה גם כאשר המבוטח צריך עזרה מאדם אחר לצידו . 

סעיפים אלו כוללים גם ביטוח מחלות קשות . שיכולות להיגרם גם לצעירים .

כמו למשל : ניוון שרירים, או כתוצאה מתאונת אופנוע , אופניים חשמליים , או שבץ . אצל מבוגרים ביטוח סיעודי כולל גם מחלות , הפוגעות בזיכרון או בתפקודי המוח .  

אנחנו ממליצים כבר היום להתקשר לסוכן הביטוח שלכם ולהצטרף .

ביטוח בריאות או ביטוח בריאות פרטי ?

ביטוחי בריאות , הם מגוונים ולכן כל אדם צריך לבחור את הכיסוי הנכון לו ולמשפחתו . רוב האנשים אשר מצטרפים לפוליסת ביטוחי בריאות נהנים משלל הטבות ושירותים . הסעיפים שנראה כאן קשורים לביטוחי בריאות גם למבוגרים וגם לילדים . אנחנו מציגים לכם מבחר כללי , מן הסתם משתנה המחיר בין כל פוליסה של ביטוח רפואי פרטי .

 • ניתוחים בארץ הקודש , או טיפולים מורכבים המחליפים אפשרות של ניתוח.
 • תרופות אשר אינן מופיעות בסל בריאות הרגיל , גם באמת אי אפשר לדעת מה ילד יום . מי שאינו מנוי על פוליסה זאת יאלץ לשלם מכיסו , תרופות יקרות מאוד .מחירן של תרופות אלו מגיע גם לעשרות אלפי שקלים , בחודש . אנשים פרטיים יכולים לקרוס במסגרת הטיפולים , בני משפחותיהם נמצאים בלחץ .
 • השתלות וטיפולים מיוחדים מעבר לים , לצערנו עדיין אין לנו את כל האפשרויות . ארצנו מתקדמת מאוד ברמת ביטוחי בריאות אך לא במצבים קיצוניים . אנחנו נצטרך לעשות השתלות  , טיפולים מיוחדים בחוץ לארץ .
 • אנחנו נממן לך טיסות , טיפולים , גם נציג בפניך את הרופאים המומחים . 
 • כל זאת כדי להקל על זמן השהייה והמצב הרגשי בו אתם נמצאים .  הצטרפו עוד היום לביטוח רפואי פרטי או חיתמו על פוליסת ביטוחי בריאות .

שירותים נוספים לבעלי ביטוח בריאות פרטי .

שירותי אמבולנס , שירותי השגת מסמכים משפטיים לביצוע תביעה . אשפוזים בבתי חולים , למי שמכיר השהייה בחדר המיון הרגיל, היא קשה . צפיפות מטורפת ללא ביטוח רפואי פרטי או ביטוחי בריאות , זה קשה מאד . מה גם שעכשיו שיעור ההידבקות הוא גבוה יותר ואפילו אכזרי , הרגשה לא נעימה .

בהצטרפות לשירות ביטוח רפואי פרטי או ביטוחי בריאות , תוכל להיות רגוע יותר . הבטחת לעצמך גם בחירת רופא מומחה וגם חדר יחיד בדרך כלל ונקי יותר . סביבה אסתטית יותר , גישה נעימה יותר מהצוות הרפואי וזמן התאוששות מהיר יותר .

ביטוח בריאות לחול , ביטוח בריאות קורונה .

ביטוחי בריאות , ניתנים  גם בתקופה זאת , אנחנו מבטחים אתכם כמובן במידה ואפשר לטוס . ניתן לקבל כיסוי מלא , במידה והצגתם מסמכים ראויים , שאינכם חולים . אם פניכם מועדות ליעד מעבר לים אשר נחשב נורמלי , תקבלו מאיתנו כיסוי מלא . ביטוחי הבריאות כוללים כיסוי על בדיקות רפואיות , הוצאות נלוות , בחירת רופאים . במסגרת ביטוחי בריאות , אתם רשאים ומקבלים מאיתנו מספר זכויות .

כאשר תצטרכו לממש את זכויותיכם כבעלי ביטוח בריאות פרטי , אנחנו איתכם . יש לנו מוקדי שירות הפרושים וזמינים לכם , מוזמנים לנסות אותנו .  גם אם תבצעו השוואת ביטוח בריאות כזה או אחר , תקבלו הצעה משתלמת יותר . גם אם תחפשו בגוגל : " ביטוח בריאות השוואה " תוכלו לגלות אותנו כמתאימים .

האם יש ביטוח בריאות פרטי לתושבי חוץ ?

ביטוח תיירים זהו שמו , לא בדיוק אותו דבר אך עדיין ביטוח . מי זכאי לו ? בין היתר ברשימה שלפניכם , אנשים אשר רשאים לקבל שירות זה . תיירים , שחקני כדורסל ושאר ספורטאים , אשר עברו לגור כאן לתקופה .

כיסוי זה נתמך על ידי משרד האוצר ניתן להשתמש בו  לקבל שירותים רפואיים . ישנם סניפים של  קופות החולים אשר מעניקות כרטיס , כמו לכל אזרח .

לסיכום : מומלץ לכל אחד להיות מכוסה על ידי ביטוח בריאות .

כמובן שזה משתנה בהתאם לגיל או לנסיבות , הלוואי שלא נצטרך . אך המציאות מראה אחרת , כן חשוב לנו להיות מכוסים על ידי ביטוחי הבריאות השונים . ביטוח מחלות קשות , אולי הסיכוי הוא קלוש , אבל מי יודע מה ילד יום , או את העתיד . המלצתינו היא עוד היום להתייעץ עם סוכן ביטוח בעל תעודה מוסמכת .

גם בקשו המלצות מחברים ומכרים , רובם יודעים על מי לסמוך . בקשו שם ועשו חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות , עשו כמה טלפונים לפני ההחלטה . עשו את " השוואת ביטוח בריאות " , המומלצת בהרבה אתרים . קבלו החלטה , לכו על זה .